Poranny bonus forBET aż do końca stycznia!

Do końca pierwszego miesiąca nowego roku u bukmachera forBET będzie można zgarnąć ekstra premię do wygranej. Jak po nią sięgnąć? Już tłumaczymy.

Poranny bonus forBET aż do końca stycznia!
Poranny bonus forBET aż do końca stycznia!

Oferta specjalna dotyczy tylko i wyłącznie zakładów zawartych w styczniu w ściśle określonych godzinach. Mowa o okresie pomiędzy 6:00 raną a 12:00 w południe.

Autorzy takich kuponów, kiedy okażą się one trafione, będą mogli liczyć na ekstra premię w wysokości +14%, dzięki czemu nie odczują na swojej kieszeni podatku od zakładów wzajemnych.

Nie dotyczy to jednak wszystkich zakładów. Do udziału w promocji nie kwalifikują się bowiem te na Sporty Wirtualne i postawione za środki bonusowe, a także single.

Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to cztery, a jednym z nich musi być zdarzenie specjalne o nazwie „Wygrywaj więcej 14%”, dzięki któremu należna premia trafi do gracza automatycznie.

W zasadzie to wszystkie najważniejsze warunki. Innych utrudnień nie ma. Świetną informacją dla fanów obstawiania na żywo jest fakt, że kupony live również będą brane pod uwagę.

Bonusem +14% do wygranych objęte będą również zakłady postawione za pośrednictwem aplikacji mobilnej forBET, a nie tylko tradycyjnej strony internetowej opisywanej marki.

Tę musisz jednak odwiedzić, jeśli jeszcze nie masz swojego konta, a jesteś zainteresowany jego otwarciem. Pamiętaj, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego możesz wykorzystać kod bonusowy o treści: BETONLINE.

Darmowe konto online – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button