Premia od LvBET na Turniej Czterech Skoczni!

Jesteś fanem zmagań skoczków narciarskich i właśnie rozglądasz się za jakąś ciekawą promocją? LvBET może mieć coś właśnie dla Ciebie!

Premia od LvBET na Turniej Czterech Skoczni!
Premia od LvBET na Turniej Czterech Skoczni!

Jesteśmy dokładnie na półmetku zmagań w Turnieju Czterech Skoczni. Z nami dwa konkursy na niemieckich obiektach, a już jutro i w najbliższą niedzielę zawodnicy powalczą w zawodach w Austrii. Najpierw w Innsbrucku, a następnie w Bischoshofen.

Te dwa konkursy są też doskonałą okazją na zgarnięcie ekstra premii od legalnego bukmacher LvBET, który przygotował ofertę specjalną właśnie na zmagania skoczków narciarskich.

Wystarczy w okresie do 6 stycznia 2019 roku postawić za pośrednictwem aplikacji mobilnej opisywanej matki kupon na zdarzenia z oferty na Turniej Czterech Skoczni, a w razie wygranej zostanie ona powiększona aż o 14%!

UWAGA! Na dodatkowe środki nie będą mogli liczyć gracze LvBET, którzy postawili kupony za pośrednictwem tradycyjnej strony internetowej czy jej wersji mobilnej!

Oczywiście niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w opisywanej akcji promocyjnej jest posiadanie konta bukmacherskiego w LvBET. Bez tego się nie obędzie.

Jego założenie jest całkowicie darmowe i odbywa się za pośrednictwem strony internetowej, na której można pobrać też aplikację. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego można też skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego: BETONLINE.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button