Typy na dzisiaj 26 grudnia – Co obstawić?

Już dziś rozpocznie się następna kolejka zmagań w angielskiej Premier League. Są to jedne z niewielu rozgrywek, które nie zatrzymują się w okresie świątecznym – jeżeli więc chcemy typować topowe ligi europejskie tego dnia, to właśnie na nich powinniśmy się skupić. W tym wpisie przedstawimy nasze własne typy na dzisiaj, skupiając się właśnie na lidze angielskiej i najciekawszych spotkaniach spośród wszystkich tych, które rozegrają się w sobotę. Każde z nich opatrzymy nie tylko naszą analizą, ale też aktualnymi kursami u najpopularniejszych bukmacherów. Podpowiemy też, u którego warto się zarejestrować, by cieszyć się najwyższymi możliwymi wygranymi.

premier league co obstawiać
Typy na dzisiaj – 26 grudnia co obstawiać?

Kursy na każde spotkanie mogą delikatnie różnić się tuż przed jego rozpoczęciem. Przygotowywaliśmy je bowiem w momencie publikacji naszego przeglądu.

Typy na dziś – liga angielska

Piętnasta kolejka angielskiej Premier League przyniesie ze sobą wiele spotkań bardzo ciekawych, ale i mogących mieć przełożenie na sytuację wybranych drużyn w tabeli ligowej. Spotkanie inaugurujące ją, Leicester – Manchester United, rozpocznie się już o 13:30 czasu polskiego. My jednak skupimy się na innych, które uznajemy za zdecydowanie najciekawsze. Poniżej kursy na nie, wraz z naszą analizą i ostatecznymi typami.

Typy na mecz Manchester City – Newcastle

Aktualne kursy:

  • 1.13 – 9.50 – 19.50 (Fortuna),
  • 1.12 – 9.15 – 19.75 (STS), 
  • 1.12 – 8.80 – 19.00 (Betclic).

W meczu City z drużyną Newcastle najprawdopodobniej będziemy mieli do czynienia z mocno jednostronną rozgrywką, w której wszystkie karty leżą po stronie Manchesteru. Drużyna ta świetnie prezentuje się w aktualnych rozgrywkach. Nie przegrała ośmiu ostatnich meczów. Co ciekawe, jest również niepokonana na swoim stadionie – na boiskach Etihad Stadium od ośmiu spotkań nie pokonała jej żadna drużyna (a Newcastle od pięciu meczów toczonych właśnie tutaj). Manchester wykazuje się świetną formą również w Lidze Mistrzów – za jej sprawą awansowało do fazy pucharowej tegoż turnieju.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Nwecastle jest typowym „średniakiem”, który aktualnie osiąga swój główny cel związany z utrzymaniem się w środku tabeli. W tym spotkaniu stawiamy na to, że będzie się starał stracić jak najmniej bramek. Defensywna gra może go jednak zgubić – zwłaszcza, że w tym sezonie stracił niemal dwukrotnie więcej bramek niż Manchester. Dla tego ostatniego będzie to więc szansa na podreperowanie bilansu właśnie pod kątem goli – 12 punktów to bardzo niewiele, w szczególności patrząc na pierwsze drużyny w klasyfikacji.

Nasz typ na to spotkanie: zwycięstwo Manchesteru City (wieloma bramkami).

Typy na mecz Arsenal – Chelsea

Aktualne kursy:

  • 3.70 – 3.70 – 2.00 (Fortuna),
  • 3.85 – 3.65 – 1.90 (STS), 
  • 3.80 – 3.65 – 1.91 (Betclic).

Spotkanie Arsenalu z Chelsea będzie jednym z najbardziej wyrównanych – przynajmniej na papierze. Tak naprawdę bowiem Arsenal jest obecnie w zapaści. Drużyna radzi sobie fatalnie, co doskonale odzwierciedla jej aktualna pozycja. W dokładnie tym samym punkcie ubiegłego sezonu zespół z Londynu miał 8 miejsce w tabeli, co wiele mówi na temat tego, jak radzi sobie teraz. Obecnie jest bowiem piętnasty. Nie ma też kadry, która pozwoliłaby mu sięgnąć po zwycięstwo.

betfan bonus bez depozytu
Kod promocyjny w Betfan na zakład bez ryzyka

Sytuacja Chelsea również nie jest najlepsza, choć jest znacznie pewniejsza od tej, w której znajduje się jej rywal. Chelsea posiada bowiem kilku piłkarzy, którzy ciągną ją do przodu – Giroud, Jorginho, Werner. Sama w sobie aktualnie gra również dość stabilnie i choć zdarzają się jej potknięcia, jest w stanie pochwalić się dość dużym dorobkiem punktowym. Wciąż ma duże szanse na osiągnięcie czegoś w tym sezonie Premier League – to sugeruje, że będzie się starać jeszcze bardziej.

W ostatnim sezonie obie drużyny starły się ze sobą dwukrotnie. W żadnym z dwóch spotkań Arsenalowi nie udało się wygrać.

Nasz typ na to spotkanie: zwycięstwo Chelsea..

Typy na mecz Fulham – Southampton

Aktualne kursy:

  • 3.15 – 3.40 – 2.33 (Fortuna),
  • 3.10 – 3.35 – 2.30 (STS), 
  • 3.05 – 3.35 – 2.31 (Betclic).

W meczu pomiędzy Fulham a Southampton może potoczyć się różnie – przede wszystkim ze względu na to, że obie drużyny prezentują stosunkowo zbliżony do siebie poziom. Prawdą jest jednak, że drużyna Southampton znajduje się wyżej w tabeli (choć jej pozycja na szczycie wynika bardziej z ilości rozegranych spotkań, aniżeli z wielu wygranych), a w chwili obecnej prezentuje się lepiej, przede wszystkim pod względem prezentowanej formy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fulham aktualnie nie pokazuje niczego, co mogłoby sugerować jego sukcesy w lidze angielskiej. Passa czterech meczów bez wygranej, ale i ujemny bilans bramkowy sugerują bardzo dużo. Sam jednak mierzy siły na zamiary, celując nie w większe sukcesy, a bardziej w utrzymanie się jak najdalej od strefy spadkowej.

Po stronie Southampton są też statystyki – w ostatnich spotkaniach obu tych drużyn to właśnie on królował. W ubiegłym sezonie jednak nastąpił podział – w jednym spotkaniu wygrał Fulham (3:2), a w drugim – Southampton (2:0).

Nasz typ na to spotkanie: zwycięstwo Southampton..

Typy na dzisiaj – gdzie je obstawiać?

Dzisiejsze typy na Premier League można realizować u każdego istniejącego bukmachera – jest to jedna z niewielu lig, w których rozgrywki toczą się w tymokresie, dlatego też żaden operator nie mógłby pozwolić sobie na jej brak w swojej ofercie. Nas powinni jednak interesować wyłącznie najlepsi bukmacherzy – tacy, u których warunki obstawiania będą jak najlepsze.

Takim bukmacherem zdecydowanie jest Fortuna, która – jak widać po powyższych przykładach – na mnóstwo spotkań prezentuje najlepsze kursy, a której oferta promocyjna jest bardzo kusząca. Zwłaszcza przy skorzystaniu z kodu BETONLINE w czasie rejestracji. Fortuna to też wiele opcji bukmacherskich na każde ze spotkań, ale też darmowe transmisje wielu z nich. Buk daje też dostęp do sprawnie działającej aplikacji mobilnej.

Bukmacher STS również nie zawodzi w kontekście dzisiejszych spotkań. Tradycyjnie dla siebie pokrywa swoją ofertą każde z nich, z czego większość można typować także w modelu „na żywo”, z towarzyszącymi transmisjami – za darmo dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na obstawianie. Polski bukmacher STS to również bardzo dobrze działająca aplikacja, dzięki której obstawiać można również spoza poziomu komputera, ale też atrakcyjne bonusy – zwłaszcza dla nowych graczy. Podobnie jak u Fortuny, można tu skorzystać z kodu BETONLINE w czasie zakładania konta, by zyskać jeszcze więcej na start. Za darmo.

Warto zarejestrować się u każdego z „głównych” polskich bukmacherów. Ma się wtedy dostęp do wielu opcji obstawiania – na każde dzisiejsze (ale nie tylko) spotkanie Premier League.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button