Większe wygrane z okazji meczu Polaków!

Ostatni mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej w 2018 roku, to też doskonała okazja do zgarnięcia premii specjalnej od firmy bukmacherskiej LvBET, która oferuje bonus +14% do wygranych!

Akcja specjalna zostanie aktywowana w dniu pojedynku polskiej drużyny narodowej z Portugalią w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA i nie wymaga wcześniejszego zapisywania się do niej. Wystarczy, że kupon spełni kilka warunków i zostanie automatycznie zakwalifikowany.

Tym najważniejszym jest postawienie zakładu w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LvBET. Kupony zagrane w tradycyjny sposób poprzez stronę internetową lub jej wersję mobilną nie będą brane pod uwagę!

Ponadto skorzystanie z oferty dedykowanej kibicom piłki nożnej wymaga również obstawienia zdarzeń w precyzyjnie wskazanym czasie. Bonus +14% będzie aktywny tylko od dwóch godzin przed startem meczu Portugalii – Polska (18:45) do jego zakończenia (22:45).

Na kuponie, który z założenia ma zostać zakwalifikowany do specjalnej promocji mogą znaleźć się tylko typy dotyczące wtorkowych meczów Ligi Narodów UEFA, a zakład ten musi zostać zawarty za środki własne gracza.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button