Ostatni mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej w 2018 roku, to też doskonała okazja do zgarnięcia premii specjalnej od firmy bukmacherskiej LvBET, która oferuje bonus +14% do wygranych!

Akcja specjalna zostanie aktywowana w dniu pojedynku polskiej drużyny narodowej z Portugalią w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA i nie wymaga wcześniejszego zapisywania się do niej. Wystarczy, że kupon spełni kilka warunków i zostanie automatycznie zakwalifikowany.

Tym najważniejszym jest postawienie zakładu w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LvBET. Kupony zagrane w tradycyjny sposób poprzez stronę internetową lub jej wersję mobilną nie będą brane pod uwagę!

Ponadto skorzystanie z oferty dedykowanej kibicom piłki nożnej wymaga również obstawienia zdarzeń w precyzyjnie wskazanym czasie. Bonus +14% będzie aktywny tylko od dwóch godzin przed startem meczu Portugalii – Polska (18:45) do jego zakończenia (22:45).

Na kuponie, który z założenia ma zostać zakwalifikowany do specjalnej promocji mogą znaleźć się tylko typy dotyczące wtorkowych meczów Ligi Narodów UEFA, a zakład ten musi zostać zawarty za środki własne gracza.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.