Bonus od LvBET na Puchar Świata w Wiśle!

W sobotę i niedzielę odbędą się dwa pierwsze konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Rywalizacja toczyć się będzie w Wiśle,  więc wszyscy liczymy na dobre występy polskich skoczków. LvBET przygotował nawet specjalną premię za prawidłowe wytypowanie Polaka jako zwycięzcy niedzielnych zawodów indywidualnych!

W ramach oferty skierowanej przede wszystkim do fanów i kibiców skoków narciarskich każdy uczestnik akcji promocyjnej legalnego bukmachera LvBET może otrzymać atrakcyjny bonus +50% do kwoty 100 PLN.

Chęć udziału w promocji nie wymaga wcześniejszego zgłaszania się. Automatycznie zakwalifikowane zostaną kupony spełniające warunki zawarte w regulaminie organizatora, opisywanej firmy bukmacherskiej.

Kupon zagrany w ramach oferty specjalnej u bukmachera LvBET musi być zakładem pojedynczym na polskiego triumfatora niedzielnego konkursu indywidualnego na skoczni w Wiśle. Stawka minimalna takiego zakładu to 25 PLN.

W razie wygranej typowanego zawodnika gracz poza należną wygraną otrzyma od LvBET także dodatkowe środki w wysokości +50% od zysku z kuponu (wygrana minus stawka) aż do 100 PLN. Każdemu klientowi przysługuje tylko jedna premia!

Bonusowa kwota zostanie zaksięgowana na koncie uczestnika promocji dzień po zakończeniu Pucharu Świata w Wiśle, w poniedziałek 19 listopada. Przed zaleceniem wypłaty niezbędne jest jej trzykrotne obrócenie w zakładach sportowych.

Legalny bukmacher LvBET ma dobrą opinię wśród graczy, więc jeśli jeszcze nie masz u niego konta, to pamiętaj, że możesz założyć je w każdej chwili bez wychodzenia z domu! Możesz też przy okazji skorzystać z kodu promocyjnego, który wpisuje się w formularzu rejestracyjnym. HASŁO: „BETONLINE”!

Chcesz zarejestrować się w LvBET? Formularz znajdziesz na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button