Skoki bez ryzyka z Fortuną!

„Miękkie lądowanie” to nazwa oferty specjalnej, jaką przygotował legalny bukmacher Fortuna dla fanów skoków narciarskich, których sezon rozpoczyna się od dwóch konkursów Pucharu Świata w Wiśle! Co trzeba zrobić, żeby móc z niej skorzystać?

Oferta skierowana jest do wszystkich klientów firmy bukmacherskiej Fortuna i nie wymaga wcześniejszego zapisywania się do akcji promocyjnej czy późniejszego zgłaszania się po odbiór przysługującego bonusu. Trzeba jednak spełnić kilka warunków.

Promocja dotyczy wyłącznie zakładów LIVE, które muszą zostać postawione w dniach 17-18 listopada (sobota i niedziela) za kwotę minimum 10 PLN. Na takim kuponie przynajmniej jedno zdarzenie musi pochodzić z oferty na Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle.

Do otrzymania zakładu bez ryzyka dedykowanego fanom skoków narciarskich kwalifikują się kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI zagrane za pośrednictwem strony internetowej legalnego bukmacher Fortuna bądź jego aplikacji mobilnej.

Zgodnie z regulaminem promocji przygotowanej z okazji Pucharu Świata w Wiśle każdy z graczy może liczyć tylko na jeden bonus o równowartości 10 PLN. Zostanie od dopisany do konta bukmacherskiego w Fortunie w poniedziałek 19 listopada, już zakończeniu pierwszego weekendu zmagań skoczków.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Fortunie, a chciałbyś skorzystać z oferty specjalnej, możesz założyć je w każdej chwili za pośrednictwem strony internetowej opisywanego bukmachera, gdzie czekają na Ciebie też inne promocje dedykowane graczom.

Sprawdź aktualny bonus powitalny na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button