Gdzie najlepiej typować tenisa – w LVBET czy NobleBet?

Jeszcze do niedawna tenis ziemny uznawany był za sport wyższych klas. Obecnie każdy może z zapartym tchem podziwiać potyczki najlepszych zawodników. Jeśli od pierwszego wejrzenia pokochałeś ten sport i chciałbyś mieć możliwość typować jego wyniki, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że bukmacherzy podeszli do tego tematu naprawdę na serio. Jak wygląda oferta najlepszych zawodników na rynku polskich legalnych bukmacherów? Koniecznie sprawdź.

Gdzie najlepiej typować tenisa – w LVBET czy NobleBet?

Oferta

Duże zainteresowanie tenisem zostało docenione przez LVBET. W jego ofercie znajdziemy aż 62 pozycje, w tym najważniejsze wydarzenia sportowe. Nie da się ukryć, że to daje graczom naprawdę duże możliwości. Jeśli chcesz mieć wybór powinieneś rozważyć tą propozycję.

LVBET.pl nie pomija tenisa również w przypadku wydarzeń na żywo. Choć oczywiście ich ilość zmienia się w zależności od bieżących wydarzeń, to nawet teraz możemy wybierać w 7 pozycjach.

Również w ofercie sportów wirtualnych LVBET nie zapomniało o tak ważnej pozycji jak tenis ziemny. Gracze mogą się zdecydować na typowanie poza ogólnym sezonem, co z pewnością będzie dla nich jakąś odskocznią, również w czasie pandemii.

NobleBet.pl nie chce zostawać w tyle, stąd w kategorii tenisa ziemnego gracze mogą wybrać z 65 propozycji. Oczywiście nie musimy nikomu przypominać, że znajdą się tutaj również wszystkie najważniejsze wydarzenia.

A jak kształtuje się oferta na żywo? NobleBet daje nam większy wybór. Jeśli typowanie na żywo jest dla Ciebie najważniejszym punktem powinieneś skierować swoje kroki do tego buka, bo da Ci on większe możliwości. Na tą chwilę mamy aż 6 pozycji.

W swojej ofercie NobleBet nie zapomina o wirtualnej alternatywie i tak nawet poza sezonem będziesz mógł się cieszyć z typowania tenisa ziemnego.

Kursy

To z pewnością pozycja, która najbardziej interesuje graczy. Od wysokości kursów zależą w końcu nasze realne możliwości. Te w przypadku obu operatorów wyglądają przyzwoicie. Jednak dla lepszego zapoznania postanowiliśmy wziąć na świecznik jedno z nadchodzących wydarzeń – WTA Madrid open korty ziemne, który odbędzie się 08.05.2021r.

LVBET

Ashleigh Barty vs Aryna Sabalenka

1 – 1.77 vs 2 – 1.95

NobleBet

Ashleigh Barty vs Aryna Sabalenka

1 – 1.77 vs 2 – 1.98

Jak widać pozycje te są mocno wyrównane. Podobnie sprawa się ma w przypadku pozostałych wydarzeń o tematyce tenisa ziemnego. Jak więc wybrać zwycięzcę?

Warto sprawdzić dodatkowe promocje bukmacherów. W przypadku bonusu na start niewątpliwym zwycięzcą zostaje LVBET, który gwarantuje aż 3353zł bonusu dla nowo zarejestrowanych uczestników. W przypadku NobleBet musimy się zadowolić kwotą 2020zł. Również znacznie lepiej prezentuje się program lojalnościowy od LVBET. Jeśli więc zastanawiasz się gdzie typować tenisa ziemnego, to w naszej ocenie Twój wybór powinien się skierować w stronę tego pierwszego. Chyba, że jesteś pasjonatem zakładów w formule na żywo lub wielbicielem nietypowych propozycji, wówczas oferta od NobleBet może się okazać dla Ciebie bardziej kusząca.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button