STS rejestracja z kodem na bonus bez depozytu

STS to obecnie największy polski legalny bukmacher. Wiele osób może go kojarzyć choćby z tego, że jest obecnie głównym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Czym wyróżnia się ten bukmacher? Przede wszystkim nie sposób nie docenić znakomitej oferty, zawierającej nie tylko zwykłe sporty, ale też i np. gry karciane. Ponadto STS proponuje nam znakomity bonus powitalny i wyjątkową jakość usług. Czego chcieć więcej?

sts rejestracja bonus
STS rejestracja z kodem na bonus bez depozytu

Informacje o bukmacherze STS

STS to zdecydowanie najpopularniejszy obecnie polski bukmacher. Zaraz po Totolotku jest najstarszym polskim bukmacherem, funkcjonując na rynku aż od 1997 roku. Główna siedziba spółki ulokowana jest w Katowicach. Oprócz możliwości obstawiania zakładów przez Internet, STS proponuje nam także wizytę w jednym z ponad 400 punktów naziemnych. Według ostatnich badań STS posiada ponad 40% udziału na rynku legalnych bukmacherów.

STS rejestracja – Strona internetowa i aplikacja mobilna

Strona internetowa STS jest ładnie wykonana, prosta i przejrzysta. Wszystko działa sprawnie i nie zawiesza się nawet w momencie dużego obciążenia, które przytrafia się czasem, gdy mamy do czynienia z większymi turniejami sportowymi. Serwis www.STS.pl utrzymany jest w przyjemnej dla oka kolorystyce, która nie sprawia problemów przy korzystaniu z STS w nocy. Można powiedzieć, że witryna bukmachera jest jedną z najlepszych, które widzieliśmy w swojej karierze. 

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

O ile strona internetowa zasługuje na pochwały, tak aplikacja mobilna… zasługuje na nie jeszcze bardziej. Jesteśmy zaskoczeni, jak dobra jest aplikacja tego bukmachera. Pobrać ją mogą użytkownicy urządzeń z systemami iOS i Android. Aplikacja nie zajmuje wiele miejsca, a pozwala na swobodne przeglądanie całej oferty bukmachera, a także na oglądanie wszystkich spotkań na żywo,  ramach STS TV. Dużym ułatwieniem dla typera są także powiadomienia push, które wywołują wibracje telefonu, gdy drużyna, którą obserwujemy strzeli bramkę lub gdy nasz kupon zostanie rozliczony.

Oferta zakładów bukmachera STS

Bukmacher STS wyróżnia się niezwykle rozbudowaną ofertą zakładów. Kursy wystawiane są na grubo ponad 30 różnych dyscyplin sportowych, wydarzenia polityczne i rozrywkowe, a ponadto mamy także dostęp do zakładów na żywo, karty online w Betgames i sportów wirtualnych. 

Oczywiście, tak jak we wszystkich innych bukmacherach, najwięcej zakładów wystawione jest na piłkę nożną. Znajdziemy tu mnóstwo kursów na największe ligi i turnieje, ale bez problemu obstawimy również te mniej popularne ligi, jak np. regionalne wojewódzkie czy też drugą ligę rumuńską. Niestety spotkania takich drużyn posiadają spore ograniczenia co do wysokości stawki. Poza piłką nożną w ofercie znajduje się też m.in. koszykówka, formuła 1, żużel, siatkówka i wiele, wiele innych. STS chwali się także bardzo szeroką ofertę na polskie wydarzenia polityczne.

Oferta zakładów live jest solidna i tak naprawdę nie ma się nawet do czego przyczepić. Sam panel live działa bardzo dobrze i nie zawisa. W ramach usługi otrzymujemy również dostęp do telewizji sportowej STS TV, dzięki której możemy śledzić przebieg meczów, które obstawiamy. STS jest jednym z niewielu bukmacherów, którzy wystawiają zakłady live na niszowe sporty i wydarzenia i to właśnie czyni go tak wyjątkowym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl155 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sporty wirtualne pozwalają nam obstawiać nawet wtedy, gdy aktualnie w prawdziwym świecie nie toczy się żadna konkretna rozgrywka. Nie przepadamy za tego typu zakładami, gdyż jest to czysta loteria, bo wszystkie wyniki są ustalane przez komputer, ale warto o nich wspomnieć.

Dużo ciekawsza jest oferta na Betgames. O co chodzi w tym wszystkim chodzi? Bukmacher STS postanowił wyjść naprzeciw wszystkim fanom gier karcianych. Ze względu na to, że ustawa hazardowa nie pozwala na udostępnianie przez bukmacherów prawdziwych gier, STS zdecydował się obejść system i przedstawił nam symulowane gry karciane. Aktualnie w ofercie znajdują się tylko trzy tytuły: wojna, bakarat i poker, ale ze względu na ogromną popularność usługi, spółka zapowiada, że już niedługo otrzymamy dostęp do nowych gier.

Betgames to symulowane gry karciane. Nie mamy niestety żadnego wpływu na to, co dzieje się na stole i pozostaje nam jedynie obstawianie tego, co zaraz się zdarzy. Możemy np. typować jaki układ wygra dane rozdanie lub też, który gracz okaże się zwycięzcą. 

Rejestracja w STS z bonusem bez depozytu

STS to jeden z najlepszych polskich bukmacherów. Tysiące graczy korzystających z jego usług regularnie, nie może się przecież mylić. Jeśli szukamy spółki, w której chcemy założyć nowe konto – STS może okazać się jednym z najlepszych rozwiązań.

Rejestracja na stronie www.STS.pl jest bardzo prosta i nie zajmuje wiele czasu. Cały proces nie powinien trwać dłużej niż 10 minut. W celu założenia nowego konta przechodzimy na stronę bukmachera i szukamy dużego przycisku z napisem „Załóż konto”. Znajduje się on na górze, po prawej stronie. Naszym oczom ukaże się panel, w którym musimy podać swoje dane. Oczywiście, nie można też zapomnieć o tym, by podać STS kod promocyjny „BETONLINE„.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wypełniamy wszystko uważnie, gdyż dane, które wprowadzimy, muszą zgadzać się z tymi, znajdującymi się na naszym dowodzie osobistym. W innym przypadku możemy mieć problemy z weryfikacją konta. No dobrze, staliśmy się właścicielami konta tymczasowego. Posiada ono sporo ograniczeń, dlatego warto jak najszybciej przekształcić je w normalne, pełnowartościowe konto. Jak to zrobić?

Musimy wykonać zdjęcie lub skan dowodu osobistego, lub paszportu i wysłać go do pracowników bukmachera. Oni sprawdzą poprawność danych i jeśli wszystko będzie się zgadzać, aktywują nasze konto. 

Bonus powitalny bukmachera STS

STS oferuje nam naprawdę ciekawy bonus powitalny. Możemy liczyć na aż dwie promocje – bonus od depozytu oraz freebet. Jak uzyskać te bonusy i jak wykorzystać otrzymane pieniądze? To proste. Zaraz Wam wszystko wytłumaczymy. 

Zanim otrzymamy dostęp do bonusów, musimy zweryfikować konto na www.STS.pl. Wszystkie informacje na temat tego, jak to zrobić, zamieściliśmy powyżej. Jeśli mamy już normalne konto gracza musimy tylko wpłacić pieniądze. Nie spieszcie się jednak, ale przeczytajcie wszystko do końca. Ilość kasy, którą wpłacicie ma bowiem znaczenie!

Bonus od depozytu do 1200 złotych

Pierwszą z promocji jest bonus od depozytu 100% do kwoty 1200 złotych. Każdy użytkownik, który wpłaca swój pierwszy depozyt, może go otrzymać. Warto jednak pamiętać o tym, że pieniądze nie trafiają od razu na nasze konto główne (każdy by tak chciał), ale na bonusowe, skąd musimy go sobie wpierw wypracować. Dopiero później możemy wypłacić otrzymaną kasę. Jak wypracować bonus? Trzeba spełnić odpowiednie warunki obrotu!

STS bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – bonus bez depozytu na legalny poker online

Kasą z bonusu musimy obrócić trzykrotnie na kuponach, na których znajdują się zdarzenia o łącznym kursie 1.91. Z pozoru może to brzmieć dobrze, gdyż żaden z bukmacherów nie oferuje nam tak atrakcyjnej oferty, ale niestety czar pryska, gdy wczytamy się w regulamin. Do obrotu wliczają się bowiem tylko kupony wygrane. Jest to jedyny taki bukmacher w naszym kraju, u wszystkich innych liczy się po prostu stawka, a to czy wygramy, czy nie nie jest brane pod uwagę. Rzeczywisty obrót w STS rośnie wtedy do około 5-6 (nie każdy kupon wygrywamy), co stawia promocję na pozycji podobnej do reszty bukmacherów na rynku.

Bonus od depozytu nie jest jedynym. Każdy nowy gracz otrzymuje także freebet. Jest on co prawda dużo niższy, ale warunki jego otrzymania zdecydowanie bardziej przyjemne. 

Freebet do 29 PLN

Wpisując przy rejestracji STS kod promocyjny BETONLINE, otrzymujemy od bukmachera freebet w wysokości 29 złotych do wykorzystania na dowolny zakład z oferty. Niestety, również i tu musimy spełnić warunki obrotu, zanim uda nam się wypłacić pieniądze. Podobnie jak w przypadku bonusu od depozytu, tutaj także obowiązuj nas trzykrotny obrót na kuponach o kursie 1.91. Plusem jest jednak to, że w tym przypadku musimy obrócić jedynie 87 złotych, co sprawia, że jest to dużo prostsze do wykonania. Warto zaznaczyć jednak, że tu również chodzi o zwycięskie kupony.

Jak podobają Wam się bonusy bukmachera STS? Fajne, no nie? Rejestrujcie się i korzystajcie, bo nie ma co marnować czasu! Powodzenia!

5 / 5. Ocen: 22

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button