STS bonusy na Euro 2020 – jak obstawiać bez depozytu?

STS to jeden z bukmacherów, którzy wiodą prym na polskim rynku zakładów wzajemnych. Z okazji nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 przygotował on specjalną ofertę promocyjną, mającą zachęcić użytkowników do obstawiania tegoż turnieju właśnie u niego. Bonusy bez depozytu w STS to jednak nie tylko te powiązane ze wspomnianymi mistrzostwami. To również wiele innych akcji, również tych skierowanych do wielbicieli innych dyscyplin sportu. Przedstawimy je poniżej.

sts bonusy bez depozytu euro 2020
STS bonusy na Euro 2020 – jak obstawiać bez depozytu?

Warto wiedzieć: STS to firma, która działa nie tylko Internetowo, ale też stacjonarnie. Choć bonusy, o których mówimy poniżej tyczą się serwisu internetowego operatora, warto tez zainteresować się tymi dostępnymi w lokalach naziemnych.

STS – promocja na Euro 2020

Firma STS przygotowała bardzo atrakcyjną promocję z okazji Euro 2020. Jej atrakcyjność jest tym większa, że jest ona promocją dość nietypową, zorganizowaną w bardzo nowatorski, a zarazem motywujący do regularnego obstawiania sposób. Pula nagród w specjalnym bonusie wynosi aż 1 500 000 złotych, do podziału między wszystkimi uczestnikami akcji, którzy spełnią określone warunki i przejdą do wskazanego przez bukmachera etapu. Akcja rozpoczęła się 31 maja 2021 roku i potrwa aż do końca 24 czerwca tego samego roku. Aby wziąć w niej udział należy posiadać u tego bukmachera konto na stronie www.STS.pl, a następnie dołączyć do akcji na odpowiedniej podstronie w serwisie głównym tego właśnie operatora. Na czym polega akcja? Poniżej przedstawiamy każdy z jej etapów.

  1. Każdego dnia STS przygotowuje zadanie, które należy wypełnić – większość z zadań nie posiada ograniczenia czasowego – można je wykonać i później, nadrabiając te zaległe (chyba, że konkretne zadanie będzie wymagało czegoś, czego później nie da się zrealizować). Zadania są różne i polegają czy to na obstawianiu czegoś z oferty na Euro, czy też na dokonywaniu wpłaty lub korzystaniu z konkretnego elementu oferty. Pierwsze zadanie sprowadza się do zapisania się do akcji i wpłacenia pierwszego depozytu. Kolejne zaś będą udostępniane wraz z przebiegiem akcji.
  2. Wypełniając zadanie zdobywa się punkty postępu – siedemnaście wykonanych zadań gwarantuje możliwość otrzymania nagrody. Jest ona podziałem wcześniej przez nas wspomnianej kwoty 1,5 miliona dzieli się zatem między wszystkich uczestników akcji.
  3. Niektóre zadania gwarantują dodatkową nagrodę, która jednak nie zmienia szans na uzyskanie nagrody w podziale puli (ten jest zawsze równy).

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto wiedzieć, że wiele zadań wymaga zawarcia zakładu, a jeden kupon może spełnić warunki zaledwie jednego zadania. Jeżeli zatem jedno zadanie polega na postawieniu 25 złotych na cokolwiek, a drugie na postawieniu 15 złotych na zakład „na żywo”, trzeba będzie zawrzeć dwa kupony (jeden, wyższy, nie będzie się liczył do drugiego zadania). Wszystkie bonusy zostaną przyznane już po zakończeniu akcji, a najpóźniej do końca 27 czerwca.

STS – bonusy nie tylko na Euro 2020

Nawet jeśli u bukmachera STS rejestrujemy się z myślą o tym, by obstawiać typy na Euro 2020, nie musimy skupiać się wyłącznie na promocji ściśle związanej z tym właśnie turniejem, gdyż bonusy na Euro 2020 to nie wszystko co ma do zaoferowania ta popularna wśród zawodowych typerów firma. Rodzimy operator daje bowiem dostęp do mnóstwa innych promocji, z wielu spośród których można się cieszyć w obrębie większości dyscyplin sportu. Warto wiedzieć, że z bonusów tych można skorzystać nie przekreślając swojej szansy na udział w akcji promocyjnej na Euro 2020. Są one czymś odrębnym, doskonale z nią koegzystującym.

Bonus powitalny w STS online

Podobnie jak w przypadku większości działających w naszym kraju bukmacherów, głównym elementem podstawowej oferty promocyjnej bukmachera www.STS.pl jest dawany przez niego bonus powitalny, skierowany wyłącznie do nowych graczy, którzy dopiero zakładają własne konto w obrębie jego serwisu internetowego. STS jest cenione ze względu na to, że jest on oferowany na bardzo przejrzystych i prostych do zrozumienia zasadach, a jednocześnie nie narzuca nierealnych do spełnienia warunków czyniących go praktycznie niedostępnym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus powitalny u tego bukmachera bazuje na pierwszej wpłacie, stanowiąc jej równowartość. Maksymalna kwota, jaką jest się w stanie pozyskać za jego pośrednictwem wynosi równo 1200 złotych (przy dokładnie takiej samej wpłacie). Co ważne, środki trafiają na konto bonusowe w sposób w pełni automatyczny. Warto jednak zapamiętać, że aby dostać ten bonus należy wyrazić na to chęć przy zakładaniu konta. Odpowiednie pole formularza powinno być zaznaczone w sposób automatyczny – jeśli tak jednak nie będzie, musimy zaznaczyć je ręcznie. Inaczej pogrzebiemy swoje szanse na dostanie bonusu.

Środki pochodzące z bonusu powitalnego trafiają na saldo bonusowe. Nie można ich więc wypłacić na konto bankowe – najpierw trzeba je przenieść na saldo depozytowe. W tym właśnie celu trzeba obrócić tymi środkami na poniższych warunkach:

  • Trzykrotny obrót – środki pozyskane z bonusu trzeba wydać dokładnie trzy razy. Oznacza to, że wpłacając 1200 złotych i otrzymując tyle w środkach bonusowych, trzeba będzie wydać na zakłady 3600 złotych. Koniecznie przy graniu za środki bonusowe (konieczne jest zaznaczenie właściwej opcji przy zawieraniu zakładu).
  • Kupony o kursie minimalnym 1.91 – mowa tutaj o kursie całkowitym kuponu. Nie ma zatem znaczenia kurs na każde pojedyncze spotkanie zawarte w jego obrębie – liczy się całość.
  • Kupony wygrane – do obrotu środkami bonusowymi zaliczają się wyłącznie stawki z wygranych kuponów. 
  • Wyłącznie „standardowe” zakłady – do obrotu środkami nie można zaliczyć kuponów biorących udział w akcji Maxikombi, ale też tych wypłaconych w opcji Cash-out, hitów dnia lub będących częścią bezpiecznego zakładu. Również kupony zaliczone jako zwrot, po kursie 1.0 nie są do niego zaliczane.

Aktualnie dokonany obrót i to, ile go pozostało można przejrzeć na stronie profilowej, po zalogowaniu się na własne konto.

STS bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – bonus bez depozytu na legalny poker online

Środki z bonusu bukmacherskiego można wykorzystać na dowolne zakłady – również obstawiając własne typy bukmacherskie na Euro 2020. Aby wykorzystać bonus w pełni, warto dokonać pierwszej wpłaty na kwotę równą 1200 złotych (lub przekraczającą tę wartość). Zdecydowanie warto to zrobić – zwłaszcza że taka okazja nie powtórzy się już nigdy później.

Warto wiedzieć: przy skorzystaniu z bonusu powitalnego środki z konta głównego również zostają zablokowane. Zanim „wróci się” je na własne konto bankowe, trzeba obrócić nimi jednokrotnie na kuponach o kursie minimalnym 1.85. Tutaj jednak do obrotu zaliczają się również kupony przegrane.

Pewne 20 złotych na usługi dodatkowe

Bukmacher STS oferuje możliwość bezpiecznego zakładu w obrębie obu oferowanych przez siebie usług dodatkowych. W przypadku sportów wirtualnych wystarczy obstawić gry z tej usługi na kursie minimalnym 1.90. W ciągu jednej doby system sprawdzi pierwsze wydane 20 złotych w jej trakcie (niekoniecznie z jednego kuponu – może ich być kilka). Jeśli któreś kupony okażą się przegrane, na konto bonusowe wróci właśnie maksymalnie 20 złotych z tych kuponów (równowartość stawki za nie).

Podobna promocja związana jest z usługą Begames i tyczy się kuponów na kursie minimalnym 1.90, zawartych w tej samej dobie od rozpoczęcia zabawy w usłudze (nie warto więc robić tego tuż przed północą). Bukmacher zwróci na nasze konto depozytowe równowartość stawek wszystkich przegranych kuponów z tego samego dnia. Maksymalna kwota zwrotu wynosi tutaj, podobnie jak w poprzednim przypadku, 20 złotych.

STS bez depozytu – kod promocyjny na Euro 2020

Star-Typ Sport to bukmacher, który stara się wstrzelić w gusta większości swoich odbiorców. Najlepsi bukmacherzy uczą się właśnie od niego. Jest on jednym z operatorów, którzy w czasie rejestracji umożliwiają wpisanie kodu promocyjnego. Co więcej, sam w sobie go dostarcza. Korzystając z jego kodu można pozyskać 25 złotych na darmowe zakłady. Znacznie lepiej jest jednak sięgnąć po specjalny STS kod promocyjny BETONLINE, ekskluzywny dla użytkowników naszego serwisu. Dzięki niemu, w ten sam sposób i na takich samych niezobowiązujących warunkach, można dostać aż 29 złotych na własne saldo. Za darmo, bez żadnych kruczków. Jeżeli więc na STS trafiło się szukając tego, gdzie oglądać Euro 2020 i postanowiło się zająć się u niego typowaniem, nierozsądnym byłoby nie skorzystać z tegoż właśnie kodu na darmowy bonus bez depozytu.

5 / 5. Ocen: 6

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button