Bonusy bukmacherskie 2021 – Gdzie najlepsza oferta?

Firmy bukmacherskie obecnie dwoją się i troją, aby zdobyć zaufanie wśród jak najszerszego grona użytkowników. W dzisiejszych czasach nie wystarczy już szeroka liczba dyscyplin czy w miarę wysokie kursy. Bukmacher chcący zdobyć wysoką pozycję na tym niełatwym rynku musi w szczególności inwestować w wartościowe promocje oraz bonusy, które wpiszą się w potrzeby oraz oczekiwania użytkowników. Jakie promocje oraz akcje bonusowe najczęściej organizują bukmacherzy w 2021 roku? 

Najlepsze promocje bukmacherskie 2021
Gdzie najlepsze promocje bukmacherskie 2021

Najlepsze promocje bukmacherskie 2021

Ogromna konkurencja na rynku bukmacherskim sprawia, że firmy muszą poszerzać ofertę mającą na celu pozyskiwanie nowych klientów. Właśnie dlatego zdecydowana większość firm bukmacherskich wprowadza specjalne bonusy na start od depozytu. Darmowy bonus powitalny jest dzisiaj absolutnym numerem jeden wśród wszystkich polskich legalnych firm bukmacherskich online. 

Nowi użytkownicy bukmacherów są wręcz zasypywani całą masą promocji i bonusów. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u żadnego bukmachera online, może wręcz przebierać w ofertach. Bonus od depozytu to absolutne minimum, które powinien zapewnić nam każdy bukmacher. Niestety, nie wszyscy użytkownicy wiedzą, w jaki sposób wybrać najlepszy bonus od depozytu, co firmy bukmacherskie sprawnie wykorzystują. Zanim skorzystamy z jakiegokolwiek bonusa  od depozytu, w pierwszej kolejności powinniśmy zapoznać się z regulaminem dalej promocji. 

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Podczas czytania regulaminu szczególną uwagę trzeba zwracać na wymagania odnośnie minimalnego kursu, który zagwarantuje nam uzyskanie bonusu a także liczby obrotów kuponem. Oferty powitalne od firm bukmacherskich to oczywiście nie tylko bonusy bez depozytu. Wiele firm bukmacherskich swoim nowo zarejestrowanym użytkownikom proponuje również zakłady bez ryzyka, freebety oraz bonusy przyznawane przy drugiej a nawet trzeciej zrealizowanej wpłacie! 

Freebet bez depozytu dla nowych użytkowników – jak wybrać? 

Freebet, czyli darmowy bonus to jedna z ulubionych promocji polskich użytkowników. Jest to promocja polegająca na tym, że bukmacher w zamian za założenie konta daje użytkownikowi darmowe środki na grę bez żadnych warunków. Gracz nie musi samodzielnie zasilać konta, aby móc obstawiać pierwsze zakłady. Którzy bukmacherzy mają w swojej ofercie promocją typu freebet? Freebet znajdziemy w ofercie takich bukmacherów jak STS, Totolotek. eFortuna, Totalbet oraz LV BET. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

U bukmachera www.STS.pl otrzymamy bonus bez depozytu w wysokości 29 złotych (z kodem promocyjnym „BETONLINE”), dodatkowo freebety w kwocie 20 PLN na gry karciane Betgames, zakłady na żywo i obstawianie w aplikacji mobilnej. Freebetem należy obrócić trzykrotnie po kursie w wysokości 1,91. W ofercie firmy Totalbet jest 40 zł freebetu. Wygrana z bonusu nie podlega jakiemukolwiek obrotowi. W Fortunie freebet wynosi 20 złotych – jest on przyznawany w punktach Fortuna Klub Plus. 

Zakład bez ryzyka 

Zakład bez ryzyka także jest promocją organizowaną przez polskie firmy bukmacherskie, która cieszy się niesłabnącą popularnością. W tej chwili na rynku legalnych firm bukmacherskich online aż siedem firm oferuje swoim nowo zarejestrowanym użytkownikom zakład bez ryzyka określany jako cashback. Jeżeli uda nam się znaleźć dobry kurs, a nie posiadamy jeszcze konta u żadnego bukmachera, to zakład bez ryzyka będzie najlepszą możliwą opcją na sam początek. 

Promocja o nazwie zakład bez ryzyka polega na tym, że pierwszy postawiony przez nas kupon nie będzie rozliczony, gdy okaże się nietrafiony. Jeśli nasz typ okaże się fałszywy, bukmacher z powrotem przeleje na nasze konto bukmacherskie postawione środki. Cashback oferują w tej chwili tacy bukmacherzy jak Betclic, Fortuna, Milenium, Forbet, STS, Betfan oraz eWinner. 

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button