Jak typować walki na Fame MMA? Co obstawiać u bukmachera?

Chcesz wytypować walki na Fame MMA u bukmachera online? Czym cechuje się ta organizacja, która pod względem liczby sprzedawanych PPV zostawia wszystkich największych konkurentów (na czele z KSW) daleko w tyle? Jak typować starcia w klatkach? Na co w głównej mierze powinni zwracać uwagę typerzy, którzy w zakładach bukmacherskich chcą wygrywać pieniądze?

jak obstawiać fame mma u bukmachera
Jak wygrywać pieniądze na Fame MMA? Co obstawiać u bukmacherów?

Fame MMA bije kolejne rekordy – z czego bierze się ten fenomen?

Za nami już osiem gal federacji Fame MMA. Jesteśmy przekonani, że nawet czwórka założycieli nie spodziewała się na samym początku, że to wszystko osiągnie tak wielki sukces. Kilkanaście dni temu została zorganizowana ósma gala, która przyniosła włodarzom wielkie zyski. Nie może być inaczej, skoro został pobity rekord PPV. Nie są znane dokładne dane na tym polu, ale różne źródła podają, że liczba sprzedanych dostępów do transmisji była gigantyczna.

Dlaczego jednak ta organizacja jest w tym momencie tak popularna? Warto wiedzieć, że Fame MMA to walki osób znanych. Nie są to zawodowi sportowcy. Chodzi o celebrytów mających gigantyczne zasięgi w social media. W Fame MMA nie liczą się tak naprawdę (w pierwszej kolejności) wygrane walki. Są zawodnicy, którzy mają na swoim koncie same wiktorie, a… nie są już dalej zapraszani. Dlaczego? Po prostu nie generują odpowiedniego zainteresowania. W Fame MMA liczą się przede wszystkim sława oraz zasięgi.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Najlepszym przykładem jest Amadeusz Roślik. Popularny Ferrari do tej pory wygrał tylko jedno starcie w oktagonie. Roślik nie narzeka jednak na propozycje dotyczące kolejnych walk, ponieważ wzbudza spore kontrowersje. Nie brakuje zaś widzów, którzy chcą zobaczyć, jak osoby znane z takich stron, jak Facebook, Instagram itp. radzą sobie w klatce. Czasami te starcia wyglądają komicznie, aczkolwiek włodarzom to pewnie nie do końca przeszkadza. Wszak Fame MMA generuje duże zainteresowanie i tym samym zyski.

Czy kursy bukmacherskie na Fame MMA mają odzwierciedlenie w rzeczywistości?

Walki tej federacji mogą być obstawiane w bukmacherach internetowych. Tak naprawdę na każde starcie te firmy przygotowują po kilka rozmaitych opcji. Jest zatem z czego wybierać. Czy kursy mają jednak odzwierciedlenie w rzeczywistości? Czy faworyci rzeczywiście wygrywają, a underdog przeważnie nie ma szans na zanotowanie dobrego rezultatu? Oczywiście, nie brakuje niespodzianek. W przypadku Fame MMA jest jednak o wiele trudniej dokładnie oszacować kursy na samym starcie. Nie zazdrościmy zatem osobom, które są odpowiedzialne za to zadanie. Jednocześnie gracze mają zdecydowanie większe szanse na znalezienie wysokich kursów, które przyniosą im potem spore zarobki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie da się ukryć, że trudno jest bowiem bukmacherom dokładnie oszacować potencjał danego zawodnika. Wszak są to amatorzy, którzy często nigdy wcześniej… nie trenowali. Czym zatem kierują się oddsmakerzy? Na pewno jest to ewentualny staż treningowy. Im ktoś dłużej trenuje, tym jest większym faworytem. Fachowcy oceniają kondycję poszczególnych fighterów. Sama siła może nie mieć już tak dużego znaczenia po kilkudziesięciu sekundach, kiedy dana osoba nie ma w ogóle mocy, by wykonać jakikolwiek ruch… Liczy się też na pewno przeszłość pod tym kątem. Jakiekolwiek związki z uprawianiem sportu mają bowiem znaczenie. Tak samo, jak poprzednie walki. Najtrudniej ocenia się bowiem debiutantów, o których tak naprawdę ciężko jest coś więcej powiedzieć.

Jak ocenić potencjał zawodników?

Jeśli chcemy ograć bukmacherów to musimy wiedzieć jak obstawiać Fame MMA w zakładach sportowych. Na pewno nie gralibyśmy tych pojedynków za stosunkowo spore pieniądze. Nawet dokładna analiza w tym przypadku może bowiem okazać się nie do końca wystarczająca. W tej federacji naprawdę nie brakuje niespodziewanych rozstrzygnięć. Należy to bardziej traktować jako odskocznię od standardowych zakładów niż pomysł na wielkie, regularne zarobki. Co powinno być zatem szczególnie ważne dla typerów? Na pewno staż treningowy. Nie da się ukryć, że osoba, która ma doświadczenie na tym polu powinna bez większych problemów poradzić sobie z kompletnym amatorem.

zakłady sportowe superbet online
Nowy bukmacher Superbet – darmowy freebet 34 PLN

Nie da się bowiem zbudować odpowiedniej formy w zaledwie kilka, kilkanaście tygodni. Nie daj się zwieść szumnym zapowiedziom, których na konferencjach Fame MMA nie brakuje. Amator w takim starciu (nawet gdyby był większy i cięższy) zawsze jest bowiem na straconej pozycji. Nie oceniaj tylko po samych gabarytach. Fame MMA to nie są sporty siłowe, a walki. Osobom cięższym szybciej może zatem zabraknąć tlenu. A kondycja ma w tym aspekcie naprawdę spore znaczenie.

Kiedy walki na Fame MMA mogą potrwać najdłużej?

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie na Fame MMA, to możesz typować nie tylko triumfatorów poszczególnych pojedynków. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrać, ile rund potrwa konkretny pojedynek. Kiedy warto grać na overy? Liczą się na pewno umiejętności poszczególnych zawodników. Jeśli są one na zbliżonym poziomie, to walka może być na całym zaplanowanym dystansie. Zwracaj uwagę szczególnie na predyspozycje defensywne. Warto zatem (jeśli jest taka możliwość) sprawdzić, jak to wyglądało w poprzednich starciach. Co jeszcze jet ważne? To waga. Zazwyczaj w kategorii ciężkiej walki kończą się dość szybko. Wszak siła ciosu ma tutaj bardzo duże znaczenie. A poza tym tacy fighterzy szybko mają kłopoty z kondycją, co powoduje, że nie brakuje luk w defensywie….

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button