Granie w pokera w Polsce zgodnie z przepisami jest jak najbardziej możliwe. Wszystko to dzięki ofercie STS Betgames, która dostępna jest na oficjalnej stronie bukmachera.

Legalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online
Legalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online

Legalny poker przez internet

Aby grać w pokera w STS, potrzebne jest darmowe konto typerskie. Zakłada się w je w kilka chwil, a to wszystko poprzez wypełnienie formularza z danymi.

Każdy nowy gracz zarejestrowany na stronie STS może liczyć na bonus bez depozytu i premię do 1200 złotych przy pierwszej wpłacie. Wspomniany pakiet dostępny jest dla wszystkich, którzy wpiszą kod promocyjny „BETONLINE„.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

W ofercie marki STS dostępny jest nie tylko poker, ale nie ma co ukrywać, że to właśnie on wzbudza największe zainteresowanie. Odmiana dostępna u bukmachera to Texas Hold’em, czyli najpopularniejszy poker na świecie.

Poker online w legalny sposób!

Gracz w STS online nie gra w karty, a jedynie obstawia to, czy jego układ będzie lepszy od układu krupiera. Rozwiązanie bardzo sprytne, bo dzięki temu cały projekt nie działa w sprzeczności z ustawą hazardową.

Nie wiadomo, czy karty online STS zostaną poszerzone o kolejne produkty. Na ten moment nic na to nie wskazuje, ale możemy obiecać, że damy znać, gdy tylko cokolwiek się zmieni.

Wchodząc do działu Betgames w STS, można nie tylko grać w pokera online, ale rownież w wojnę i bakarat online. Dla początkujących przygotowano specjalną instrukcję, która w kilka chwil wyjaśnia podstawowe zasady rozgrywki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.