Legalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online

Granie w pokera w Polsce zgodnie z przepisami jest jak najbardziej możliwe. Wszystko to dzięki ofercie STS Betgames, która dostępna jest na oficjalnej stronie bukmachera.

Legalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online
Legalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online

Legalny poker przez internet

Aby grać w pokera w STS, potrzebne jest darmowe konto typerskie na stronie bukmachera STS, który to jako jedyny w Polsce oferuje legalne gry karciane Betgames. Zakłada się w je w kilka chwil, a to wszystko poprzez wypełnienie formularza z danymi.

Każdy nowy gracz zarejestrowany na stronie STS może liczyć na bonus bez depozytu i premię do 1200 złotych przy pierwszej wpłacie. Wspomniany pakiet dostępny jest dla wszystkich, którzy wpiszą kod promocyjny „BETONLINE„.

STS bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – bonus bez depozytu na legalny poker online

W ofercie marki STS dostępny jest nie tylko poker, ale nie ma co ukrywać, że to właśnie on wzbudza największe zainteresowanie. Odmiana dostępna u bukmachera STS to Texas Hold’em, czyli najpopularniejszy poker na świecie. Zasady gry są bardzo proste, wystarczy kilka chwil żeby ogarnąć jak się gra w pokera w Betgames.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Karty online w STS. Jak dostać bonus bez depozytu na start?
Karty online w STS. Jak dostać bonus bez depozytu na start?

Poker online w legalny sposób!

Gracz w STS online nie gra w karty, a jedynie obstawia to, czy jego układ będzie lepszy od układu krupiera. Rozwiązanie bardzo sprytne, bo dzięki temu cały projekt nie działa w sprzeczności z ustawą hazardową.

Nie wiadomo, czy karty online STS zostaną poszerzone o kolejne produkty. Na ten moment nic na to nie wskazuje, ale możemy obiecać, że damy znać, gdy tylko cokolwiek się zmieni.

Wchodząc do działu Betgames w STS, można nie tylko grać w pokera online, ale rownież inny gry karciane jak w wojnę i bakarat online. Dla początkujących przygotowano specjalny przewodnik, który w kilka chwil wyjaśnia podstawowe zasady rozgrywki w te popularne gry w karty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button