Kiedy nie powinno się grać w firmach bukmacherskich?

Są takie momenty, kiedy wstajemy i już wiemy, że to będzie bardzo dobry dzień. Niestety, nie brakuje też sytuacji, kiedy wszystko sprzysięga się przeciwko nam. W takich chwilach warto m.in. odpuścić sobie typowanie w zakładach bukmacherskich. Jest bowiem większa szansa na to, że finalnie nam się nie powiedzie. Kiedy szczególnie nie powinno się zaś bagatelizować tego czynnika?

kiedy nie obstawiać u bukmachera
Kiedy nie powinno się grać w firmach bukmacherskich?

Wybór nielegalnego podmiotu bukmacherskiego

Oczywiście, w ogóle nie powinieneś grać, jeśli nie został przez Ciebie wybrany podmiot bukmacherski działający zgodnie z założeniami Ustawy Hazardowej. Aktualnie na szczęście nie brakuje wyboru na tej płaszczyźnie. Wszystko zatem zależy od Ciebie. Dlaczego zaś nielegalne firmy bukmacherskie są stanowczo odradzane? Zarówno przez ekspertów, jak i innych Klientów podmiotów z tej branży? W pierwszej kolejności warto wspomnieć o konsekwencjach prawnych. Oczywiście, nie musisz obawiać się, że pójdziesz za to siedzieć itp.

Trzeba jednak liczyć się z tym, że Twoje poczynania na pewno jednocześnie nie będą nagradzane. Np. przez kontrolujących Cię urzędników. Jeśli zatem nie chcesz łamać prawa i mieć potem z tego tytułu żadnych problemów, to zdecyduj się na legalne firmy bukmacherskie. Dlaczego jeszcze wybór podmiotu nie może być marginalizowany? Jak zdecydujesz się na nielegalne firmy (oferujące zakłady wzajemne), to niestety nie będziesz mógł swobodnie założyć konta oraz dokonać pierwszego depozytu itd. Wszak nie ma możliwości skorzystania np. z własnego konta bankowego. Te placówki nie współpracują bowiem z nielegalnymi podmiotami. Inaczej same łamałyby rodzime prawo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto zaznaczyć, że nielegalne firmy bukmacherskie jak Betsafe i Betsson są mniej lub bardziej skutecznie blokowane. Przez to trudno jest normalnie analizować oraz obstawiać. Największy kłopot dotyczy zaś nielegalnych wygranych. Wszak nie możesz swobodnie wydawać takich pieniędzy. Jeśli zatem nie chcesz mieć kłopotów oraz rozmaitych wątpliwości, to obstawiaj typy bukmacherskie w podmiotach, które posiadają zezwolenia wystawione przez Ministerstwo Finansów. Takie firmy oferują zakłady wzajemne zgodnie ze wszystkimi przepisami.

Nie powinieneś odgrywać się po porażkach

Powyższy aspekt odnosi się do kwestii prawnej. Okazuje się, że są jeszcze inne sytuacje, kiedy nie powinno się obstawiać. Na pewno jednak nie można ich zaliczyć do tej samej kategorii. Chodzi m.in. o to, by nie obstawiać zaraz po przegranym kuponie. A to często popełniany błąd. Szczególnie przez osoby początkujące. Oczywiście, każdy chciałby wygrywać. Musisz jednak mieć świadomość tego, że nawet zawodowcy miewają słabsze momenty. Trzeba umieć radzić sobie z porażkami. To jedna z ważniejszych kwestii w bukmacherce.

typowanie meczów superbet
W Superbet obstawianie meczów z bonusem za darmo

Jeśli zatem przegrasz zakład w tenisa czy karty online, to postaraj się przyjąć to na spokojnie. Odgrywanie się do niczego dobrego nie prowadzi. W końcu często typujemy spotkania pod wpływem dużych, negatywnych emocji. Nie działamy do końca racjonalnie. Ma to zaś przełożenie na to, że nasze decyzje są kiepskie. Na skutek tego zamiast odrobić straty z poprzedniego kuponu… przegrywamy jeszcze więcej pieniędzy.

Twoja koncentracja powinna być na dobrym poziomie

Nie powinieneś obstawiać, kiedy masz świadomość tego, że Twoje myśli krążą zupełnie gdzie indziej. W tym momencie masz na głowie sporo obowiązków domowych oraz zawodowych? Zastanawiasz się, jak się z nimi uporać? A może dręczą Cię rozmaite kłopoty? Jeśli nie będziesz do końca skoncentrowany na zakładach bukmacherskich, to obstawianie w takim momencie nie ma żadnego sensu. Aby wygrywać, analizy muszą być wykonywane bardzo dokładnie i rzetelnie. Musisz skupić się nie tylko na kwestiach podstawowych, ale tak samo również dodatkowych. Jeśli zaś masz w tym momencie rozmaite kłopoty, o których wciąż myślisz, to trudno będzie Ci skoncentrować się na bukmacherce.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

W takiej sytuacji warto sobie najzwyczajniej w świecie odpuścić. Przecież nie ma żadnego przymusu, że musisz zagrać w ciągu tygodnia tyle i tyle kuponów itd. To zależy bowiem wyłącznie od Ciebie. Zawsze lepiej jest zaś stawiać na jakość, a nie na ilość. Kiedy jeszcze nasza koncentracja nie jest na odpowiednim poziomie? Czasami czujemy się źle, ponieważ jesteśmy niewyspani, zmęczeni, czy chorzy itp. W takich sytuacjach także nie ma sensu typować. Lepiej przeczekaj gorszy okres. Wróć do gry wtedy, kiedy będziesz w znacznie lepszej formie. Nie tylko fizycznej, ale także psychicznej.

Nie można obstawiać zakładów po alkoholu

Po wypiciu np. kilku piw, czy innych napojów procentowych nasze samopoczucie jest lepsze. Jesteśmy pozytywniej nastawieni do świata, nie brakuje nam odwagi itd. Jest to taki stan, który może nas jednak sprowadzić na złą drogę. Np. w kontekście bukmacherki. Nie brakuje graczy, którzy obstawiają po alkoholu. Jest to jednak fatalne podejście. Z jednej strony analizy nie są wykonywane rzetelnie. Nierzadko typy bukmacherskie są zatem bardzo kiepskie. To nie wszystko. Z drugiej strony ludzie po alkoholu typują za więcej pieniędzy. Niestety, często okazuje się potem tak, że… stan konta jest mniejszy. Jeśli zatem coś wypiłeś, to nie włączaj komputera, czy laptopa i nie bierz się za zakłady bukmacherskie.

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button