Rejestracja w STS – czy jest lepszy bukmacher online?

Interesujesz się sportem? Uważasz, że ta tematyka nie jest Ci obca? Nie tylko znasz zawodników, drużyny, ale także potrafisz przewidywać wyniki poszczególnych spotkań? W takim razie może czas najwyższy na to, by zdecydować się na podmioty bukmacherskie? Wszak w takich miejscach możesz udowodnić, że rzeczywiście znasz się na sporcie. Oczywiście, nie za darmo. Dzięki temu masz okazję zarobić sporo pieniędzy. Jakie podmioty wybierać? Nieprzerwanie sporym zainteresowaniem cieszy się STS. Dlaczego ta firma bukmacherska to będzie dobra decyzja?

sts najlepszy bukmacher online
Rejestracja w STS – czy jest lepszy bukmacher online?

Czy STS to legalna firma bukmacherska w Polsce?

Nieprzypadkowo STS ma obecnie tak wielu Klientów i opinie, jakie można przeczytać na stronie Betonline sa bardzo korzystne. Warto zauważyć, że jest to podmiot bukmacherski w 100% legalny. Są zaś osoby, szczególnie początkujące, które do końca tego nie wiedzą. Na szczęście tutaj nie ma się w ogóle czego obawiać. Generalnie STS działa na polskim rynku już od 1997 roku. W sumie od samego początku ta firma bukmacherska była legalna. Nikt zaś nie miał co do tego aspektu żadnych wątpliwości. Warto zaznaczyć, że początkowo STS oferował zakłady wzajemne jedynie w punktach stacjonarnych. Ten podmiot dynamicznie się jednak rozwija. Efektem tego jest m.in. to, że aktualnie masz okazję typować przez sieć albo dzięki aplikacji mobilnej. Co ważne, STS od początku do dzisiaj jest legalny.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ta firma bukmacherska respektuje zatem postanowienia Ustawy Hazardowej, która weszła w życie już ponad cztery lata temu. Na stronie internetowej tego bukmachera www.STS.pl jest wzmianka na ten temat. Dodatkowo chodzi o taki czynnik, że zawsze możesz sprawdzić Rejestr Domen Zakazanych, na którym znajdziemy firmy bez licencji jak Betsson czy Betsafe. Tam też tego właśnie podmiotu nie ma w zasobach. Wniosek jest zatem prosty. Mianowicie bez żadnego problemu możesz zdecydować się właśnie na tego bukmachera, który z powodzeniem działa nie tylko stacjonarnie, ale także online.

Pierwszy bonus w STS można uzyskać bez konieczności wykonywania depozytu

Jak zależy Ci na tym, by wybrana przez Ciebie firma bukmacherska była legalna, to świetnie trafiłeś. Na szczęście STS posiada po swojej stronie jeszcze wiele innych walorów. M.in. chodzi o bonusy na start. Każdy nowy Klient może zainkasować np. bonus… bez depozytu. Czy są tutaj jakieś „haczyki”? Na szczęście nie. Jest to promocja mająca zachęcić do zarejestrowania się w tym bukmacherze. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Ogólnie musisz tylko zarejestrować konto oraz wpisać stosowny STS kod promocyjny (w tym momencie jest to „BETONLINE”). A jeśli to zrobisz, to potem zainkasujesz 29 PLN.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Okazuje się, że warunki obrotu tym bonusem bez depozytu nie są szczególnie skomplikowane. W końcu musisz zagrać za łącznie 87 PLN. Jest to trzykrotność bonusu. Minimalny kurs powinien zaś wynosić 1,91. Do obrotu są zaliczane tylko takie kupony solo albo akumulowane, które okazały się zwycięskie. Jeśli interesuje Cię porządna, szanowana w branży firma bukmacherska, która oferuje realny bonus bez depozytu, to warto zdecydować się na ten podmiot.

Co jeszcze oferuje STS dla nowych graczy?

Wiele atrakcyjnych promocji. Możesz np. liczyć także na główny bonus tego bukmachera. Warto zaznaczyć, że jeśli zdecydujesz się na promocję bez depozytu, to na szczęście nie zamykasz sobie drogi do tego wariantu. A nie da się ukryć, że jest on o wiele bardziej hojny. Z drugiej strony więcej tutaj zależy od nas samych. M.in. musisz zarejestrować konto oraz zrealizować depozyt. Od jego kwoty zależy to, ile finalnie zainkasujesz. Możesz zaś maksymalnie zdobyć 100% do 1200 PLN. Jeśli masz takie możliwości, to warto zasadniczo w całości wykorzystać ten konkretny bonus. Dzięki temu na Twoim koncie może pojawić się naprawdę konkretna suma, czyli 2400 PLN. O czym jeszcze nie wolno zapominać? Jeśli chodzi o warunki obrotu bonusem, to są one takie same, jak w przypadku bonusu bez depozytu. Musisz zatem m.in. zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu. Jeśli wpłaciłeś np. 1200 PLN, to trzeba zagrać za łącznie 3600 PLN itd. Minimalny kurs to 1,91, a do obrotu są zaliczane tylko i wyłącznie wygrane kupony.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Bogata oferta pod kątem typowania w STS online

Warto zaznaczyć, że STS ma wyjątkowo dużo opcji do zaoferowania na tej płaszczyźnie. W końcu możesz np. obstawiać rozmaite zakłady live oraz przedmeczowe. I to z różnych dyscyplin. Wszak STS nie skupia się tylko i wyłącznie na najbardziej popularnych sportach. Możesz także zdecydować się na wiele innych opcji. W końcu do obstawiania są wydarzenia sportowe, polityczne, finansowe, czy rozrywkowe (ze świata muzyki, czy filmu) itd. Nie brakuje zatem opcji, a to bardzo dobrze świadczy o tym bukmacherze.

typowanie meczów superbet
W Superbet obstawianie meczów z bonusem za darmo

O czym jeszcze warto wspomnieć? Jeśli będziesz Klientem STS, to będziesz mógł swobodnie obstawiać np. sporty wirtualne. A opcji jest sporo. W końcu STS oferuje wydarzenia piłkarskie, tenisowe, koszykarskie itp. Poza tym w ramach sportów wirtualnych możesz także typować wyścigi koni albo psich zaprzęgów. Co jeszcze jest zapewniane na co dzień przez tego coraz popularniejszego bukmachera? To również gry karciane z działu Betgames. Możesz wybrać np. poker, poker 6+, bakarat, czy wojnę.

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button