Plotki o GTA VI

GTA to jak wiadomo już chyba samodzielnie funkcjonujące uniwersum. Fanów na całym świecie jest cała masa, a gra przeszła rzeczywiście bardzo duże przeobrażenia. Co bardzo interesujące, zachowała jednak swojego ducha od początku istnienia, czyli od pierwszej części.

Oczywiście wiele osób wciąż jeszcze jest zafascynowanych piątą częścią, które rozgrywały się w świecie, gdzie pierwowzorem było Los Angeles. Teraz już jednak od kilku lat tak jak w przypadku poprzednich wersji mówi się o kontynuacji. Pojawia się, więc wiele rozmaitych pogłosek i plotek o szóstej części Grand Theft Auto, która ma być jeszcze piękniejsza i jeszcze bardziej zajmująca. 

Oczywiście tego zawsze należy się spodziewać, ponieważ postęp technologiczny trwa. Nawet ludzie mieli dostęp to jeszcze dokładniejszej grafiki i do bardziej rozbudowanego świata, w którym może będzie można nawet zagrać w kasynie i pozyskać darmowe bonusy za rejestracje bez depozytu i wykorzystać jakąś dodatkową rozgrywkę. Plotki o nowych częściach po prostu na nowo stają się masowe.

Poszukiwanie artystów do Radia

Jedną z ostatnich plotek dotyczących tego globalnie popularnego tytułu jest to jakoby studio ROCKSTAR poszukiwało artystów, którzy mają być odpowiedzialni za komponowanie muzyki synthwave. Miała być ona wykorzystana w stacji radiowej.

Skąd o tym, wiemy? Podzielił się tym na Twitterze kompozytor tworzący w tym stylu Pete Rice. Poza tym sugeruje on także, że kolejna odsłona tego tytułu będzie się rozgrywać w Vice City. Byłaby to, więc kontynuacja poprzedniej odsłony sprzed dobrych kilku lat.

Powrót na Florydę

Jak pamiętamy, Vice City to był bardzo udany projekt, bo nawiązywał w końcu bezpośrednio do serialu Michaela Manna Miami Vice. Mielibyśmy tu przeżywać przygody w tym fikcyjnym mieście w stanie Floryda. Oczywiście dużo zależy od tego, czy fabuła będzie równie interesująca jak w przypadku poprzedniej gry.

Z drugiej strony historia pokazuje, że każda nowa część była czymś wyjątkowym dla rynku gier komputerowych oraz tych dedykowanych na konsole. Rewelacje opublikowane na portalu społecznościowym przez wspomnianego muzyka pozostają w sferze domysłów. Z drugiej strony w wielu innych miejscach, a także na YouTube również zaczęły się pojawiać krótkie filmiki oraz informacje sugerujące właśnie, że gracze znów powrócą na Florydę. Tak jak w przypadku innych plotek po prostu będziemy musieli poczekać.

Rozszerzony świat w nowym GTA?

Bardzo dużo też mówi się o jeszcze ważniejszej jak wydaje się z pogłosek aniżeli ta, która dotyczyłaby ścieżki dźwiękowej. Mówimy tu o plotce, która pojawiła się we wrześniu tamtego roku i dotyczyła tego, gdzie miałaby się toczyć akcja Grand Theft Auto VI.

Oczywiście, pomijając to, że już wiele osób wskazało na Florydę, to pojawiały się także insynuacje, że podczas rozgrywki mielibyśmy odwiedzić Liberty City, czy inne miejsce znane również z poprzednich części. Chodzi oczywiście o miasto, którego pierwowzorem jest Nowy Jork. Jeżeli to okazałoby się prawdą, to rzeczywiście byłaby to pewna innowacja w tym znanym tytule. Tak jak jednak w przypadku innych pogłosek nie warto szukać jakiegoś oficjalnego potwierdzenia, bo go po prostu nie znajdziemy.

Pogłoski, czyli budowanie napięcia

Trzeba też oczywiście przyznać, że takie wrzucanie do sieci co jakiś czas różnych pogłosek buduje tylko napięcie wśród graczy lub recenzentów, ale jest to zjawisko bardzo pozytywne. Może to być także celowe działanie samego producenta. W ten sposób bada się opinie internautów, które mogą wiele powiedzieć na temat potrzeb zwykłych graczy.

Nie brakuje przecież przykładów w historii gier, że w ten sposób na bieżąco weryfikowano to, jak ma wyglądać fabuła albo jak powinna się prezentować mechanika gry czy też, kiedy w końcu zdecydować się na premierę. Summa summarum musimy po prostu poczekać na fakty.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Back to top button