Rejestracja w firmie bukmacherskiej – czy jest się czego obawiać?

Przed Tobą niedługo rejestracja w firmie bukmacherskiej? Tak naprawdę do końca nie wiesz natomiast, czego się spodziewać? Jakie podmioty bukmacherskie wybierać? Czy granie u bukmacherów jest w ogóle bezpieczne? Na czym polega zaś zakładanie konta? Oto garść najważniejszych informacji.

rejestracja u bukmacherów online
Rejestracja w firmie bukmacherskiej – czy jest się czego obawiać?

Rejestracja u bukmachera? Trzeba najpierw wybrać tego legalnego…

Nie chcesz popełnić żadnego fałszywego ruchu? Przyznajesz, że nie do końca jeszcze orientujesz się w tym świecie? Bukmacherka staje się coraz popularniejsza. Do tego świata trafiają nie tylko osoby, które od zawsze interesują się zakładami. Mowa tutaj także o takich użytkownikach, którzy dopiero od pewnego czasu chcą założyć konto. Chcesz grać legalnie? Jeśli tak, to musisz niewątpliwie zdecydować się na profesjonalne firmy bukmacherskie. Takie, które już w tym momencie oferują swoje zakłady zgodnie z przepisami. Dobra informacja jest taka, że tych podmiotów bukmacherskich jest całkiem sporo. A z roku na rok tych firm przybywa.

Gorsza informacja jest z kolei taka, że nie wszystkie firmy bukmacherskie są legalne, przykładowo Betsafe i Betsson, niegdyś bardzo popularni w naszym kraju. Trzeba zatem, jeszcze przed wykonaniem rejestracji, wszystko sobie dokładnie, na spokojnie posprawdzać. Musisz na pewno zweryfikować, czy konkretny podmiot jest legalny. A możesz to zrobić na kilka sposobów. Na stronach internetowych konkretnych podmiotów są zazwyczaj podawane takie informacje. Zasada jest zatem prosta. Jak dana firma bukmacherska jest legalna, to chętnie o tym informuje. Zazwyczaj dostęp do takich wiadomości jest bardzo ułatwiony. Możesz także selekcjonować firmy bukmacherskie dzięki rozmaitym rankingom. W takich klasyfikacjach są umieszczane (jeśli mówimy o porządnych stronach) wyłącznie legalne podmioty.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

W jaki jeszcze sposób można szybko i zarazem efektywnie sprawdzić, czy dana firma bukmacherska działa zgodnie z przepisami? Warto zweryfikować rejestr domen zakazanych, który funkcjonuje już od ponad czterech lat. Wybór legalnego buka jest zaś kluczowy. Dzięki temu np. nie musisz obawiać się o wykonanie rejestracji. Wszak nie będziesz łamał prawa – grając w konkretnej firmie z tej branży. Swobodnie możesz nie tylko wpłacać, ale tak samo wypłacać do tej pory zarobione pieniądze.

Jak przebiega rejestracja w firmie bukmacherskiej?

Przed Tobą wykonanie tego właśnie kroku? W takim razie jesteś już coraz bliżej zarabiania pieniędzy w podmiotach bukmacherskich. Zanim to jednak w ogóle będzie możliwe, musisz założyć konto. W pierwszej kolejności należy wejść na stronę internetową danego bukmachera online jak Betclic, STS czy eFortuna. Potem trzeba rozpocząć właściwą rejestrację. W jej trakcie trzeba podawać wyłącznie prawdziwe informacje. Jeśli np. w tym momencie jeszcze nie masz 18 lat, to nie kombinuj. Nie podawaj nieprawdziwych danych, nie rejestruj się na starszych członków rodziny itp. Takie oszustwa szybko wychodzą na jaw. A wówczas musisz liczyć się z tym, że Twoje konto będzie zbanowane, a ewentualnie zgromadzone środki skonfiskowane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Pamiętaj zatem o tym, by postępować uczciwie. Wszak Ty też tego oczekujesz od podmiotów bukmacherskich, prawda? W trakcie rejestracji w STS czy innej firmie należy spokojnie czytać kolejne komunikaty. Nigdzie się nie śpiesz. Wykonuj wszystko spokojnie i precyzyjnie. Potem nie będziesz musiał niczego poprawiać itp. Ma to także znaczenie, jeśli chodzi o bezproblemowe wypłacanie itp. Jeśli bowiem dane nie będą się zgadzać (np. w porównaniu z przesłanym skanem dowodu osobistego), to wszystko niepotrzebnie się opóźni.

Czy podawane informacje są należycie przechowywane?

Warto wybrać tylko i wyłącznie firmy bukmacherskie, które są legalne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dane będą właściwie przechowywane. Dla wielu osób jest to trudność nie do przeskoczenia. Nie każdy chce bowiem dzielić się z innymi tym, gdzie mieszka, jaki ma numer telefonu, czy PESEL… Takie zaś, między innymi, informacje należy podać w trakcie rejestracji do bukmachera. Na szczęście nie ma obaw, że te dane gdzieś wypłyną itp. Nie trafią na pewno w niepowołane ręce. Jeśli chcesz być tego pewnym, to współpracuj wyłącznie z legalnymi podmiotami bukmacherskimi. Takie firmy dbają bowiem o to, by wszystko odbywało się zgodnie z najwyższymi standardami. Dane są zatem przechowywane w odpowiednim, bezpiecznym miejscu.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Ile trwa rejestracja w firmie bukmacherskiej?

To tak naprawdę zależy od tego, co bierzemy pod uwagę w tym temacie. Ogólnie samo wykonanie podstawowej rejestracji do bukmachera trwa około kilka, kilkanaście minut. Wszyscy bukmacherzy w Polsce bardzo się starają żeby proces rejestracji przebiegł możliwie najszybciej. Rekomendujemy, by niepotrzebnie się nie spieszyć. Jak dzisiaj nie masz zbyt dużo czasu na wykonanie tego zadania, to odpuść. Warto bowiem wszystko wpisywać dobrze i dokładnie. Tak, by potem nie trzeba było nic poprawiać. Lepiej to zatem zrobić na spokojnie.

Po rejestracji w firmie bukmacherskiej trzeba poczekać m.in. na przysłanie wiadomości (na podany adres e-mail), która finalnie aktywuje konto. Aby można było w ogóle obstawiać za pieniądze w firmach bukmacherskich, musisz nie tylko się zarejestrować, ale także wpłacić pierwszy depozyt. Na szczęście obecnie podmioty z tej branży oferują wiele metod. Dzięki temu możesz szybko wpłacić pieniądze. Potem nie ma już przeszkód, aby rozpocząć granie za prawdziwe stawki.

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button