Typy bukmacherskie na Ligue 1. Obstawianie ligi francuskiej

Jak dobrze obstawiać mecze Ligue 1? Sposobem na sukces są przede wszystkim skuteczne typy bukmacherskie. Każdy może nauczyć się tego, gdzie szukać pewniaków i czym się kierować przy obstawianiu!

Typy bukmacherskie na Ligue 1. Obstawianie ligi francuskiej
Typy bukmacherskie na Ligue 1. Obstawianie ligi francuskiej

Pewniaki na ligę francuską – co to właściwe oznacza?

Kiedy przeglądamy typerskie strony internetowe, termin „pewniaki” pojawia się niemal cały czas. Co to właściwie oznacza? Chodzi tutaj o typy, które wydają się pewne trafienia, czyli powinny gwarantować nam sukces. Oczywiście, że nie jest tak, że zawsze pozwalają zarabiać, ale to po prostu propozycje, które są godne uwagi i warto je głębiej przeanalizować.

Pewniaki na ligę francuską znaleźć jest u nas dość ciężko, a to dlatego, że sama Ligue 1 nie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Nikt nikomu nie każe jednak iść za tłumem i dlatego zdajemy sobie sprawę, że w Polsce nadal mamy wielu zwolenników oglądania i typowania meczów z udziałem PSG, Lyonu oraz innych.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Odrębny problem to to, gdzie można znaleźć typy na Ligue 1. Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych to dość trudna sprawa i dlatego postanowiliśmy przygotować ten materiał.

Typy bukmacherskie na Ligue 1 – warto je stawiać czy nie?

Czy typy bukmacherskie na Ligue 1 stawia się łatwiej od zakładów na inne rozgrywki np. w Anglii czy Hiszpanii? Trudno to stwierdzić, bo wiele zależy od tego, jak bardzo interesujemy się tą ligą i jaką mamy wiedzę na jej temat.

Skuteczne obstawianie to przede wszystkim odpowiednia analiza, a nie „łatwiejsza” czy „trudniejsza” liga. Na pewno we Francji mamy kilka ekip, które wyróżniają się na tle reszty stawki, co wcale nie znaczy, iż tutaj nie ma żadnych niespodzianek, a outsiderzy przegrywają mecz za meczem i rywalizują tylko między sobą.

W porównaniu z innymi pojedynkami rangi krajowej kursy na ligę francuską nie wypadają szczególnie rewelacyjnie, ale do najniższych również nie należą. Na pewno trudno jest wyłapać atrakcyjne notowania na PSG, które od kilku sezonów jest hegemonem na własnym terenie.

Zakłady online na ligę francuską
Zakłady online na ligę francuską

Gdzie obstawiać mecze? Można zacząć od bonusu bez depozytu!

Nie wszyscy wiedzą, że obstawianie meczów można rozpocząć od… prezentów! Na stronie internetowej www.STS.pl każdy nowy gracz może wpisać kod promocyjny „BETONLINE” i tym samym otrzymać aż 29 PLN bez wpłaty!

Pakiet powitalny w STS to 29 PLN na start, a przy depozycie numer jeden – nawet 1200 PLN ekstra! Ostatnią premią startową jest 20 PLN do wykorzystania w kartach online. W tak zwanych Betgames znajdziemy pokera, wojnę oraz bakarata online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button